בניית אתרים

בניית אתרים לכל העסקים כיום הפך להיות לא פחות חשוב מכרטיס ביקור ולוגו. אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של העסק וחלק בלתי נפרד ממערכת המיתוג והשיווק של העסק.
באתר ניתן לשלב את כל סוגי התכנים (טקסט, וידאו, תמונות, אנימציות ועוד) ויש לו מספר תפקידים במערכת המיתוג של העסק אך בראש ובראשונה תפקידו הוא להביא לקוחות לעסק.

בניית אתרים שמושכים לקוחות:

  • האתר מהווה במה למאמרים העסקיים של בעליו ומאפשר לו להפוך לאוטוריטה בתחומו.
  • האתר מאפשר לבעליו להציג תיק עבודות, מוצרים, שירותים, מחירון ולתת ללקוחותיו את כל המידע לו הם זקוקים ע״מ להחליט שהוא בעל המקצוע המועדף עליהם…
  • ניתן לשלב באתר דברים נוספים כגון חנות וירטואלית, דפי נחיתה שונים, שילוב מערכות הפצת מסרים, בלוגים ועוד.

רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת לבניית אתר? לחצו כאן

למה אני?

חוות דעת מהלית קלכמן

שחר, מה אגיד ומה אספר... אז בראש ובראשונה אתה פשוט קסם של בן אדם האדיבות, האכפתיות, הסבלנות, הזמינות והאמינות שלך זה ממש לא מובן מאליו.. תודה רבה על שירות מדהים שאני מקבלת ממך: א. על הדרכה בפייסבוק-בסבלנות רבה ישבת והסברת לי כמה וכמה פעמים עד שהבנתי הכל.. ב. מחשב שהחליט לעשות בעיות...הזעקתי אותך sos והגעת בשעות הערב וטיפלת בבעיה ג. ואחרי התייעצות איתך הבנתי שאין מנוס ואני חייבת דף נחיתה. וכמובן שבחרתי לעשות אצלך את הדף נחיתה, כי עם כזו כנות, זמינות, סבלנות וכל מה שכתבתי קודם זה ברור מאליו שאני חוזרת שוב ושוב לקחת את שירותיך . אז שוב תודה רבה על שירות מדהים שאני מקבלת ממך כל הזמן

איש אמוני. מקצוען, מנהל את העסק בתבונה ובהבנת הלקוח. הגון,תמורהמלאה להשקעה!!! דוד אסרף - דפוס יזמה

בכל הנוגע לשירות ולאמינות - אין, אין, אין כמו שחר! שחר הנפלא, תמיד אדיב ומחוייך, עוזר מהר, בשמחה ומכל הלב לכל המחשבים החולים והנגועים בוירוסים... ובכך עוזר גם לנו, בעלי העסקים שכידוע, בלי מחשב לא יכולים לזוז מילימטר. במיוחד במקצוע כמו שלי. תודה רבה לך שחר! שאתה הגון וישר כל כך, ושאתה מקצועי ואכפתי כל כך. ממליצה עליך בשמחה גם ליקרים לי. ____________________ זה לא סוד שאנו עובדים יחד בשיתוף פעולה בנושא בניית אתרי אינטרנט. גם שם אתה מוכיח את כל אותן תכונות שבזכותן בחרתי לעבוד איתך. העברנו מפגש פי8 בנושא הקמת מערך שיווק באינטרנט, וההנחייה שלך היתה ברורה, מסודרת, שופעת ידע. בטוחה שכל מי שנכח למד ממך דבר או שניים. תודה רבה! _______________________ שחר היקר - שוב בחרתי בשירותך העסקיים, והפעם בנושא ניהול אתר חודשי. העסקה הזו תחסוך ממני המון זמן ותתן לי שקט נפשי. המחיר הוגן מאוד, ואני סומכת עליך שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר. תודה!

שחר יקירי אתה אדם זהב שנותן מכל הלב!!!!! גם אחרי שעות העבודה שלך!!!!! תודה רבה ושנמשיך להיות על דרך המלך!!!!! תמיד!!!!

מוזמנים לבקר גם בדף הפייסבוק שלי