מי רוכב לי על הWiFi?

SoftPerfect WiFi Guard

wifiguardכיום הרשת האלחוטית, הWiFi, תופסת יותר מקום מאי פעם, עם כל המכשירים הניידים, הסמארטפונים והטאבלטים, שלא נדבר על טלויזיות חכמות, מי צריך חוטים?
לרשת הWiFi יש יתרונות רבים בכך שהיא מאפשרת לנו ניידות ברחבי הבית או המשרד, מבלי שנהיה תלויים בשקעי רשת, אך יש לה גם חסרונות ביחס לרשת הקווית – איטיות, פחות יציבות, והכי גרוע – פגיעות.
אז נכון שאנחנו עושים הכל כדי לאבטח את הרשת שלנו, מצפינים אותה בסיסמה חזקה, משתמשים בפיירוול  וכד', אבל יש אנשים שמומחים בפריצת רשתות, אז איך נהיה בטוחים שאף אחד לא רוכב לנו על הWiFi?
מה הבעיה עם זה שמישהו לא מורשה רוכב לנו על הרשת, מעבר לעובדה שהוא גולש על חשבוננו?
זה יכול לגרום להאטה בגלישה לכלל המשתמשים הלגיטימים במקרה הטוב, ולפריצה למחשבים האישיים וגניבת פרטים רגישים ואף גניבת זהות במקרה הגרוע, ועוד לא דיברתי על מה אפשר לעשות עם המצלמות המצויות כיום בכל מכשיר כמעט.

התוכנה החינמית SoftPerfect WiFi Guard, היא תוכנת "קוד פתוח" מה שאומר שהיא ניתנת לשימוש לכל דורש ללא עלות ותפקידה לסרוק לנו את רשת הWiFi בפרקי זמן קבועים שאנו נבחר ולדווח לנו על כל מכשיר שהיא מצאה ואנו לא מכירים.
בסריקה הראשונית יש לוודא שאנו מכירים את המכשירים שנמצאו ולסמן אותם כ"בטוחים" וכך התוכנה תתריע בפנינו רק על מכשירים חדשים שנמצאו ברשת, במידה ויש כאלו…
wifiguard2

התוכנה מגיעה ב3 גרסאות:

  • גרסה להתקנה ע"ג המחשב.
  • גרסה ניידת לדיסק און קי.
  • וגרסה למחשבי מק.

להורדת התוכנה לחצו כאן

כתיבת תגובה